Mikrowsparcie on-line - stwórz projekt internetowy dla dzieci i wygraj

Mikrowsparcie on-line - stwórz projekt internetowy dla dzieci i wygraj

Jesteś osobą kreatywną, lubisz tworzyć, malować, śpiewać i masz zacięcie edukatorskie? Właśnie ruszył nabór do konkursu Mikrowsparcie on-line, którego efektem będą kulturalne inicjatywy on-line dedykowane dzieciom w wieku od 3 do 12 lat. Osoby działające w sektorze kultury mogą wykazać kreatywnymi pomysłami i talentami artystycznymi, którymi podzielą się z najmłodszymi… przez Internet! Oprócz satysfakcji, na zwycięzców czeka atrakcyjna nagroda pieniężna. Zgłoszenia przyjmujemy do 8 listopada do godz. 12:00!

Konkurs Mikrowsparcie on-line skierowany jest do osób działających w obszarze kultury i edukacji kulturalnej, w tym do: muzyków, plastyków, pisarzy, performerów, nauczycieli, animatorów oraz innych osób, których działalność edukacyjna, twórcza i artystyczna mieści się w katalogu działań wydarzeń kulturalnych (angażujące mieszkańców Torunia w inicjatywy kulturalne) oraz działania z zakresu edukacji kulturalnej, jakimi są: koncerty, warsztaty, wystawy, spotkania z twórcami i inne działania związane z szeroko pojętą kulturą i edukacją kulturalną.

Obecnie trwa nabór do konkursu „Mikrowsparcie on-line”, który jest częścią projektu „Archipelag Zabawy”. Projekt ma na celu zaangażować najmłodszych uczestników w inicjatywy kulturalne oraz działania z zakresu edukacji kulturalnej.

Jakie projekty można zgłosić do konkursu?

Do konkursu Mikrowsparcie on-line zgłaszać można projekty, które skierowane będą do dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Wyłonione pomysły będą musiały zostać zrealizowane kosztem i nakładem pracy artysty czy grupy zgłaszającej projekt. Działania, wyłącznie w formie możliwej do dystrybucji on-line, udostępnione zostaną przez kanały dystrybucji internetowej w terminie od 1 do 9 grudnia 2020 roku. Realizacja zgłoszonego projektu nie powinna być krótsza niż 30 minut. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 2 projekty, jednak każdy z nich musi być oddzielnym zgłoszeniem.

Do kiedy trwa nabór?

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 8 listopada 2020 roku o godzinie 12:00. Po tym terminie jury konkursowe wyłoni 8 najlepszych zgłoszeń, które zostaną nagrodzone kwotą 500 zł ufundowaną przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Następnie w dniach od 1 do 9 grudnia 2020 roku zostaną zrealizowane na stronach i social media Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Gdzie można składać wniosek?

Zgłoszenia przesyłać można poprzez wypełnienie elektronicznego formularza zamieszczonego na stronie internetowej Konkursu: https://www.tak.torun.pl/mikrowsparcie-online/

Kliknij tutaj aby złożyć wniosek — Mikrowsparcie

Szczegółowe informacje

Regulamin Konkursu dostępny na stronie internetowej: https://www.tak.torun.pl/mikrowsparcie-online/regulamin/. W przypadku pytań dotyczących konkursu lub formularza zgłoszeniowego prosimy o kontakt z Zuzanną Myszkorowską-Kempą pod numerem telefonu 662 072 845 albo adresem e-mail: z.myszkorowska@tak.torun.pl

***

Koordynatorami programu Mikrowsparcie są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna. Partnerem konkursu jest Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

***

 mikrowsparcie-online-stopka-960.png

Zmotoryzowanych uczestników wydarzeń informujemy o możliwości skorzystania z parkingu strzeżonego partnera Toruńskiej Agendy Kulturalnej — Polskiego Związku Motorowego — pod mostem drogowym im. Józefa Piłsudskiego, przy ulicy Bulwar Filadelfijski 11/15.

 

Toruńska Agenda Kulturalna
ul. Marii Konopnickiej 13/4 (III piętro), 87-100 Toruń
tel. +48 662 072 661 ⋅ http://www.tak.torun.pl/

drukuj

Kontakt dla mediów

Przemysław Draheim

Przemysław Draheim
Rzecznik Prasowy | Zastępca dyrektora instytucji

p.draheim@tak.torun.pl
+48 883 32 16 98