Mikrowsparcie: ostatni tydzień naboru I/2019

Mikrowsparcie: ostatni tydzień naboru I/2019

Kreatywne, międzypokoleniowe warsztaty, oryginalny festiwal, własna wystawa czy rozwijające działania edukacyjne dla dzieci - jeszcze tylko przez tydzień można składać swoje propozycje w ramach programu Mikrowsparcie. Nabór wniosków na projekty, które odbywać się będą pomiędzy 18 lutego a 30 czerwca 2019 roku trwa tylko do 31 stycznia 2019 roku. Nie warto więc się wahać!

Projekt stanowi konkursowy system wsparcia rzeczowego dla organizatorów wydarzeń kulturalnych, w ramach którego osoby fizyczne, grupy nieformalne oraz organizacje pozarządowe przygotowujące wydarzenia kulturalne na terenie Torunia mogą ubiegać się o pomoc przy zakupie przedmiotów i usług niezbędnych do realizacji swoich inicjatyw. O tym, kto takie wsparcie uzyska zadecyduje komisja konkursowa. Organizatorzy wydarzeń kulturalnych mogą ubiegać się o wsparcie rzeczowe do kwoty 2500 złotych.

Dzięki środkom z poprzedniego naboru Mikrowsparcia udało się zrealizować chociażby takie projekty jak międzypokoleniowe warsztaty „Etnodizajn”, warsztaty artystyczno-literackie „Toruń cały w aniołach”, zajęcia edukacyjno-artystyczne MOMENTO dla Środowiskowego Domu Samopomocy „Pracownia Rozwijania Twórczości Osób Niepełnosprawnych” czy teatralny monodram o Johnie Lennonie pt. „9 razy John L.”

Mikrowsparcie 2019

Projekty należy zgłaszać w serwisie internetowym programu. Wnioski złożone w inny sposób nie będą rozpatrywane. Załączniki do wniosku można składać w sekretariacie Toruńskiej Agendy Kulturalnej w zamkniętej kopercie opatrzonej tytułem projektu. Osiedla preferowane w ramach naboru: Podgórz, Stawki, Rudak, Czerniewice, Kaszczorek, Skarpa, Bielawy-Grębocin.

W przypadku pytań dotyczących programu, wniosku lub formularza prosimy o kontakt pod numerem telefonu 696 377 258 albo adresem e-mail: mikrowsparcie@tak.torun.pl.

 

Więcej informacji pod adresem: https://www.tak.torun.pl/mikrowsparcie/

Toruńska Agenda Kulturalna
ul. Marii Konopnickiej 13/4 (III piętro), 87-100 Toruń
tel. +48 662 072 661 ⋅ http://www.tak.torun.pl/

drukuj

Kontakt dla mediów

Przemysław Draheim

Przemysław Draheim
Rzecznik Prasowy | Zastępca dyrektora instytucji

p.draheim@tak.torun.pl
+48 883 32 16 98