Konkursowy "Foto-O!rszak" podczas Święta Trzech Króli

Konkursowy "Foto-O!rszak" podczas Święta Trzech Króli

Kacper, Melchior i Baltazar, pastuszkowie czy zwierzęta – kto znajdzie się na zdjęciu zrobionym podczas Orszaku Trzech Króli? Toruńska Agenda Kulturalna zaprasza grupy i klasy do wzięcia udziału w przebieranym konkursie „Foto-O!rszak” w czasie kolorowej parady 6 stycznia 2019 roku. Dla autorów najbardziej kreatywnego zdjęcia atrakcyjna nagroda: wycieczka niespodzianka!

Zadanie konkursowe należy do niezwykle prostych! Wystarczy pojawić się 6 stycznia 2019 roku grupą (klasa przedszkolna, szkolna, koło zainteresowań, grono znajomych) na Orszaku Trzech Króli i zrobić sobie zdjęcie podczas barwnego pochodu – oczywiście będąc odzianym w jasełkowe przebrania. Parada wyruszy o 12.00 z Rynku Nowomiejskiego na Rynek Staromiejski. Na najbardziej oryginalnie przebraną grupę czeka atrakcyjna nagroda Prezydenta Miasta Torunia: wycieczka niespodzianka! 6 stycznia już niedługo, warto więc już teraz rozpocząć prace nad kolorowymi strojami!

Do udziału w konkursie zachęcamy szczególnie klasy przedszkolne i szkolne, choć zdjęcia przesyłać może jakakolwiek grupa czy koło zainteresowań. Należy jednak pamiętać, że grupkę dzieci zgłosić może tylko pełnoletni opiekun prawny jednego z dzieci lub nauczyciel. – podkreśla Marcelina Jarmolińska z Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Zrobione podczas Orszaku Trzech Króli zdjęcie lub zestaw zdjęć należy wysłać na adres konkurs@tak.torun.pl, w temacie wiadomości wpisując „Konkurs – Foto-O!rszak”. Zdjęcia powinny być przesłane w oryginalnej rozdzielczości, bez podpisu na zdjęciu czy jakiegokolwiek znaku wodnego. W treści wiadomości prosimy podać dane kontaktowe (nazwa szkoły, klasa bądź nazwa grupy widocznej na zdjęciu, imię i nazwisko dorosłej osoby zgłaszającej grupę do konkursu, adres szkoły (w wypadku klas) lub zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail). Na konkursowe zdjęcia z Orszaku Trzech Króli czekamy do 13 stycznia 2019 roku.

 

Laureatów ogłosimy w środę 16 stycznia 2019 roku, na stronie Toruńskiej Agendy Kulturalnej. Zwycięska grupa zostanie poinformowana o wyróżnieniu także za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Odbiór nagrody dla zwycięskiego zdjęcia możliwy będzie w biurze Toruńskiej Agendy Kulturalnej przy ul. Konopnickiej 13 (III piętro) w Toruniu od 17 do 31 stycznia 2019 roku w godzinach pracy biura (poniedziałek – piątek od 8.00 do 16.00). Organizator zastrzega, że nieodebrana w wyznaczonym terminie nagroda przepada.

 ***

Organizatorami cyklu świąteczno-noworocznych wydarzeń w Toruniu są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna. 

Toruńska Agenda Kulturalna
ul. Marii Konopnickiej 13/4 (III piętro), 87-100 Toruń
tel. +48 662 072 661 ⋅ http://www.tak.torun.pl/

Kontakt dla mediów

Konkursowy "Foto-O!rszak" podczas Święta Trzech Króli

Przemysław Draheim
Rzecznik Prasowy | Zastępca dyrektora instytucji

p.draheim@tak.torun.pl
+48 883 32 16 98