Muzycy i artyści, właściciele klubów i kawiarni poszukiwani!

Muzycy i artyści, właściciele klubów i kawiarni poszukiwani!

Jesteś muzykiem? Chcesz zmienić swój pub, kawiarnię, ogródek piwny w jedyny w swoim rodzaju punkt muzyczny? Zgłoś się! Pierwszego dnia lata — 21 czerwca 2016 roku — Toruń po raz dziewiąty będzie rozbrzmiewał wszechobecną muzyką!

Święto Muzyki to cykliczne wydarzenie, które odbywa się na całym świecie w pierwszy dzień lata, czyli 21 czerwca. Święto, zgodnie z hasłem „Muzyka wszędzie, koncert nigdzie!”, nie jest festiwalem, lecz przeżywaniem muzyki na żywo. Wszystko to ma na celu ukazanie jej siły, różnorodności i bogactwa poprzez uwzględnienie jak największej liczby rodzajów i nurtów muzycznych. Wszelkiego typu instytucje, a także nieformalne grupy i zespoły, organizują ogólnodostępne i bezpłatne koncerty w przestrzeni miasta.

Formuła Święta Muzyki pozwala na bierne i przede wszystkim czynne uczestnictwo. Dlatego zachęcamy do udziału właścicieli klubów, pubów, kawiarni, ogródków piwnych i innych przestrzeni, którzy chcieliby w tym wyjątkowym dniu gościć muzyków u siebie. Tradycyjnie czekamy na zgłoszenia artystów, którzy zechcą wziąć aktywny udział w Święcie Muzyki. Ze strony Toruńskiej Agendy Kulturalnej uczestnicy święta mogą liczyć na wsparcie organizacyjne, sprzęt nagłaśniający i możliwość skontaktowania artystów z właścicielami miejsc, w których mogliby wystąpić — mówi Aleksandra Pospieszyńska, koordynatorka wydarzenia.

  • Jesteś muzykiem?
  • Masz sprzęt, miejsce i nie boisz się spontanicznych wystąpień?
  • Chcesz zaaranżować na Starym Mieście swój punkt muzyczny?

Zgłoś się do nas! Do 25 maja 2016 roku (środa) na Wasze zgłoszenia czeka Aleksandra Pospieszyńskaz Toruńskiej Agendy Kulturalnej, instytucji koordynującej wydarzenie: tel. 662 072 845, adres e-mail:a.pospieszynska@tak.torun.pl. W tytule maila proszę podać nazwę święta i nazwę grupy.

Toruńska Agenda Kulturalna
ul. Pod Krzywą Wieżą 1, 87-100 Toruń
tel. +48 56 621 03 33 ⋅ faks +48 56 651 02 37
http://www.tak.torun.pl/

drukuj