"Karuzela Przebojów" z zespołami Vox i Hands Up!

"Karuzela Przebojów" z zespołami Vox i Hands Up!

Przeboje sprzed lat

Najgorętsze wydarzenie tegorocznej majówki — koncert zespołów Vox i Hands Up! z egzotycznymi tancerkami i przebojami z lat 80. i 90. — już 3 maja 2016 roku o godzinie 18.30 na Rynku Staromiejskim w Toruniu.

Witold Paszt, Jerzy Słota i Dariusz Tokarzewski — trzech uznanych wokalistów tworzących grupę Vox zabierze nas w muzyczną podróż do czasów, w których królował „Bananowy song” czy „Zabiorę Cię Magdaleno”. Ikona polskiej muzyki lat 80. — zespół, który w 2014 roku obchodził jubileusz 35-lecia pracy na estradzie zaprezentuje się toruńskiej publiczności z wiązanką popowych i funkowych utworów. Podczas „Karuzeli Przebojów” zaśpiewamy z artystami m.in. „Rycz, mała, rycz”, „Szczęśliwej drogi już czas” czy wspomniany już wcześniej „Bananowy song”.

Ze sceny plenerowej, znajdującej się na Rynku Staromiejskim, dzięki zespołowi Hands Up! we wtorkowy wieczór popłyną także największe hity z repertuaru Boney M, Bananaramy, ABBY i Sabriny. Wśród znanych i lubianych przebojów nie zabraknie takich utworów, jak: „Boys”, „Daddy Cool”, „Ma Baker”, „Venus”, „Dancing Queen”, czy „Gimme! Gimme! Gimme!”. Wszyscy przybyli na toruńską starówkę będą mogli ponadto posłuchać znanych, lubianych i często nuconych piosenek, które mimo upływu czasu wciąż gwarantują świetną zabawę. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

 

 

Zmotoryzowanych uczestników wydarzeń informujemy o możliwości skorzystania z parkingu strzeżonego partnera Toruńskiej Agendy Kulturalnej — Polskiego Związku Motorowego — pod mostem drogowym im. Józefa Piłsudskiego, przy ulicy Bulwar Filadelfijski 11/15.

Toruńska Agenda Kulturalna
ul. Pod Krzywą Wieżą 1, 87-100 Toruń
tel. +48 56 621 03 33 ⋅ faks +48 56 651 02 37
http://www.tak.torun.pl/

drukuj