Prezydencka Gala Noworoczna

Prezydencka Gala Noworoczna

Artystyczne aranżacje „Braci” z gościnnym udziałem Krzysztofa Cugowskiego, znane polskie i zagraniczne piosenki w wykonaniu Macieja Miecznikowskiego, a także utwory symfoniczne Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej — wszystko to już 1 stycznia 2016 roku, o godzinie 18.00 w CKK Jordanki podczas Prezydenckiej Gali Noworocznej.

Nowy Rok w Toruniu przywitamy tradycyjną Prezydencką Galą Noworoczną, która 1 stycznia 2016 roku o godzinie 18.00 odbędzie się w nowym miejscu — w sali koncertowej CKK Jordanki. Koncert poprowadzi Maciej Miecznikowski, który dla publiczności przygotował znane polskie i zagraniczne piosenki, a wśród nich „Bądź moim natchnieniem” czy „When I Fall in Love”. Na scenie także prawdziwa gratka — popularna i lubiana rodzina Cugowskich. Podczas koncertu usłyszymy akustyczne aranżacje „Braci” z gościnnym udziałem Krzysztofa Cugowskiego. Zabrzmią takie utwory, jak „Nad przepaścią”, „Wierzę w lepszy świat”, „Sen o dolinie” czy „Jednego serca”.

W ten wyjątkowy wieczór nie zabraknie uroczystego noworocznego toastu, a także — jak co roku — ogłoszenia nominacji do Piernikowej Alei Gwiazd 2016 oraz przedstawienia sylwetek laureatów medali „Thorunium”, wraz z wręczeniem medali przez Prezydenta Miasta Torunia.

Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Torunia i Toruńska Agenda Kulturalna.

Zmotoryzowanych uczestników wydarzeń informujemy o możliwości skorzystania z parkingu strzeżonego partnera Toruńskiej Agendy Kulturalnej — Polskiego Związku Motorowego — pod mostem drogowym im. Józefa Piłsudskiego, przy ulicy Bulwar Filadelfijski 11/15.

drukuj