04 października 2018, Toruńska Agenda Kulturalna

Wolontariat Festiwal Sztuki Faktu

Chcesz zobaczyć jak wygląda duże, międzynarodowe wydarzenie „od kuchni”? Kręci Cię świat filmu i reportażu telewizyjnego? Chcesz poznać osobistości związane ze światem telewizji i mediów? Zgłoś się na wolontariat przy szóstej edycji Festiwalu Sztuki Faktu!

Poszukujemy osób otwartych i pełnych zaangażowania do współtworzenia Festiwalu Sztuki Faktu, który odbędzie się w dniach 22 — 24 listopada 2018. Zgłoś się pod adresem m.liwoch@tak.torun.pl (Marta Liwoch), w temacie wpisując „Wolontariat”. Do zgłoszenia prosimy dołączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej.

 

Formularz zgłoszeniowy FSF

 

Oferujemy:

Wymagania:

Wolontariat to praca non-profit, która daje ogromne doświadczenie, możliwość współtworzenia międzynarodowych wydarzeń oraz ogromną satysfakcję. Jeśli profil Twojej uczelni na to pozwala, Toruńska Agenda Kulturalna może pomóc Ci zaliczyć praktyki podczas Festiwalu lub wypełnić zaświadczenie o Twojej pracy przy współtworzeniu tego niezwykłego wydarzenia.

Na zgłoszenia czekamy do 22 października!

***

 

Organizatorami Festiwalu Sztuki Faktu są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.
Partnerem głównym festiwalu jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014–2020.