Toruńska Agenda Kulturalna

29 maja 2018, 11:41, Toruńska Agenda Kulturalna

Poszukiwani wolontariusze na Archipelag Zabawy!

Jesteś otwarty? Uwielbiasz przygody? Łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz pracować z dziećmi? Chcesz zdobyć doświadczenie podczas organizacji wydarzenia kulturalnego? Toruńska Agenda Kulturalna poszukuje wolontariuszy do współpracy przy organizacji I edycji Archipelagu Zabawy – Festiwalu dla dzieci, która odbędzie się w Toruniu, w dniach 15 i 16 czerwca 2018 roku.

Szukamy pełnoletnich, otwartych, komunikatywnych i chętnych do pomocy osób, które w trakcie festiwalu będą mogły współpracować przy organizacji warsztatów dla najmłodszych. Zgłoś się pod adresem m.juras@tak.torun.pl, w temacie wpisując „Wolontariat”. W treści zgłoszenia prosimy o podanie: imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, kontaktowego numeru telefonu, a także numeru PESEL i numeru dowodu osobistego. Na zgłoszenia czekamy do 8 czerwca 2018 roku, do godziny 12.00.

Oferujemy: 


- pracę w młodym i dynamicznym zespole,

- możliwość poznania „od zaplecza” zasad organizacji pierwszego w Toruniu festiwalu poświęconego dzieciom,

- ciekawy wpis do CV, doświadczenie przy realizacji dużego projektu kulturalnego,

- wstęp na wydarzenia związane z festiwalem,

- możliwość poznania wielu ciekawych ludzi.

 

Wymagania: 


- dyspozycyjność w dniach 15 i 16 czerwca 2018 roku,

- chęć do pracy,

- zdolności interpersonalne,

- umiejętność pracy w zespole,

- pozytywne nastawienie i entuzjazm,

- wcześniejsze doświadczenie w pracy jako wolontariusz będzie dodatkowym atutem.

Wolontariat to praca non profit, która daje ogromne zadowolenie, doświadczenie oraz pozwala przeżyć ciekawą przygodę. Jeśli profil twojej uczelni na to pozwala, Toruńska Agenda Kulturalna może pomóc Ci zaliczyć praktyki podczas festiwalu lub wypełnić zaświadczenie o twojej pracy przy współtworzeniu tego niezwykłego wydarzenia.

„Archipelag Zabawy. Toruński Festiwal dla Dzieci” przyjmie formułę dwudniowego wydarzenia pełnego różnorodnych atrakcji. Przemyślany jest tak, aby po przekroczeniu drzwi Areny Toruń, na wszystkich najmłodszych czekała moc niecodziennych stanowisk, warsztatów i gier – które zarówno będą okazją do doskonałej zabawy, ale także możliwością rozwoju. W ośmiu strefach tematycznych – wyspach archipelagu – rozlokowane zostanie kilkadziesiąt zaskakujących niespodzianek. Z pewnością nie zabraknie atrakcji sportowych, teatralnych, warsztatów plastycznych, cyrkowych, naukowych czy zajęć poruszających tematy bezpieczeństwa oraz pierwszej pomocy.

 ***

Szczegółowy opis atrakcji, a także więcej informacji o Archipelagu Zabawy na stronie www.tak.torun.pl a także www.archipelagzabawy.pl

Archipelag Zabawy odbędzie się w dniach 15 – 16 czerwca 2018 roku.

swieto-muzyki-swieto-tanca-2018-belka.png.png

Toruńska Agenda Kulturalna
ul. Pod Krzywą Wieżą 1, 87-100 Toruń
tel. +48 662 072 661 ⋅ http://www.tak.torun.pl/

Załączniki

jpg, rozmiar: 622 KB
pobierz plik
jpg, rozmiar: 478 KB
pobierz plik