16 kwietnia 2018, Toruńska Agenda Kulturalna

Muzycy i artyści, właściciele klubów i kawiarni poszukiwani!

Jesteś muzykiem? Chcesz zmienić swój pub, kawiarnię, ogródek piwny w jedyny w swoim rodzaju punkt muzyczny? Zgłoś się! Pierwszego dnia lata — 21 czerwca 2018 roku Toruń po raz dziesiąty będzie rozbrzmiewał wszechobecną muzyką!

Święto Muzyki to cykliczne wydarzenie, które odbywa się na całym świecie w pierwszy dzień lata, czyli 21 czerwca. Święto, zgodnie z hasłem „Muzyka wszędzie, koncert nigdzie!”, nie jest festiwalem, lecz przeżywaniem muzyki „na żywo”. Wszystko to ma na celu ukazanie jej siły, różnorodności i bogactwa poprzez uwzględnienie jak największej liczby rodzajów i nurtów muzycznych. Wszelkiego rodzaju instytucje a także nieformalne grupy i zespoły organizują ogólnodostępne i bezpłatne koncerty w przestrzeni miasta.

Jesteś muzykiem?

Masz sprzęt, miejsce i nie boisz się spontanicznych wystąpień?

Chcesz zaaranżować na Starym Mieście swój punkt muzyczny?

Zgłoś się do nas! Do 21 maja 2018 roku (poniedziałek) na Wasze zgłoszenia czeka Marta Liwoch z Toruńskiej Agendy Kulturalnej, instytucji koordynującej wydarzenie: tel. 662 072 845, e-mail: m.liwoch@tak.torun.pl. W tytule maila proszę podać nazwę święta i nazwę grupy.

swieto-muzyki-swieto-tanca-2018-belka.png.png

Kontakt

Przemysław Draheim

Rzecznik Prasowy | Kierownik Działu Promocji i Marketingu
Marii Konopnickiej 13/4
87-100 Toruń
mobile: +48 883 32 16 98