Toruńska Agenda Kulturalna

16 marca 2018, 10:56, Toruńska Agenda Kulturalna

Ostatnie bilety na Festiwal Wspomnień i koncert Shakin’ Stevensa!

To już dziś! Rockandrollowy Festiwal Wspomnień z udziałem Bohdana Łazuki, Romuald Lipko Band, Izabeli Trojanowskiej, Felicjana Andrzejczaka i Grzegorza Wilka! Natomiast jutro, 17 marca, koncert brytyjskiej legendy muzyki, Shakin’ Stevensa w Toruniu. Wciąż do kupienia ostatnie bilety!

Weekend 16–17 marca zapowiada się w Toruniu muzycznie. Jeszcze dziś w CKK Jordanki wystąpi plejada polskich gwiazd, natomiast jutro pierwszy w Polsce, od 2014 roku, koncert zagra Shakin’ Stevensa! Na oba wydarzenia obowiązują następujące bilety:

Program wydarzeń i ceny biletów:

 

Drugi Festiwal Wspomnień

16.03.2018, g. 18:00, CKK Jordanki

  •  60 zł – Festiwal Wspomnień

W programie: recital Bohdana Łazuki, Romuald Lipko Band i zaproszeni goście: Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak i Grzegorz Wilk; prowadzenie: Maria Szabłowska.

Sprzedaż biletów: Dostępne na: bilety24.pl (link) oraz w kasie TOS w CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3) od wtorku do soboty w godz. 13:00–19:00.

16.03.2018, g. 18:00, CKK Jordanki

  •  60 zł – Festiwal Wspomnień

W programie: recital Bohdana Łazuki, Romuald Lipko Band i zaproszeni goście: Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak i Grzegorz Wilk; prowadzenie: Maria Szabłowska.

Sprzedaż biletów: Dostępne na: bilety24.pl (link) oraz w kasie TOS w CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3) od wtorku do soboty w godz. 13:00–19:00.

 

Koncert Shakin’ Stevens: Echoes Of Our Times

17.03.2018, g. 19:00, Arena Toruń

  • 70 zł – Trybuny,
  • 100 zł – Płyta,
  • 200 zł – VIP,

Koncert legendy brytyjskiej muzyki Shakin’ Stevensa, który wystąpi z Shakin’ Stevens zagra koncert z dziewięcioosobowym zespołem – oprócz hitów, pojawią się piosenki z jego najnowszego albumu „Echoes Of Our Times”.

Sprzedaż biletów: Dostępne na: bilety24.pl (link) oraz w kasie TOS w CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3) od wtorku do soboty w godz. 13:00–19:00. Możliwy także zakup biletów przed samym wydarzeniem!

 

Karnety na oba wydarzenia:

16.03.2018, g. 18:00, CKK Jordanki, 17.03.2018, g. 19:00, Arena Toruń

Istnieje także możliwość wykupienia karnetów na oba wydarzenia.

  • 120 zł – Karnet na Festiwal Wspomnień + koncert Shakin’ Stevensa – trybuny,
  • 150 zł – Karnet na Festiwal Wspomnień + koncert Shakin’ Stevensa – płyta,

Drugi Festiwal Wspomnień (recital Bohdana Łazuki, Romuald Lipko Band i zaproszeni goście: Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak i Grzegorz Wilk) oraz koncert Shakin’ Stevens: Echoes Of Our Times

Sprzedaż biletów: Dostępne jedynie w kasie TOS w CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3) od wtorku do soboty w godz. 13:00–19:00. Możliwy także zakup biletów przed samym wydarzeniem!

 FW+Shakin-B1-plakat.jpg

Drugi Festiwal Wspomnień

 

Już dziś, 16 marca, w Sali Koncertowej CKK Jordanki wystąpią wyśmienite gwiazdy polskiej muzyki z kompilacją swoich przebojów. Następnie artyści zostają zaproszeni do rozmowy w konwencji scenicznego talk-show. Podobnie jak rok temu, nie zabraknie muzycznych wspomnień z lat 60. i 70. czy ciekawych i nieopowiadanych wcześniej historii. W rolę prowadzącej wcieli się Maria Szabłowska, znana i lubiana dziennikarka radiowa i telewizyjna. Na scenie zobaczymy:

Recital Bohdana Łazuki – Bohdan Łazuka to osobowość polskiego kina oraz kabaretu, prezenter radiowy oraz aktor teatralny znany z kultowych ról komediowych. Występował między innymi w spektaklach kabaretowych Olgi Lipińskiej oraz Kabarecie Starszych Panów.

Występ Romuald Lipko Band – Romuald Lipko to polski kompozytor oraz multiinstrumentalista, grający na trąbce, instrumentach klawiszowych oraz gitarze basowej. Znany przede wszystkim jako klawiszowiec oraz lider zespołu Budka Suflera. Współpracował z wieloma najpopularniejszymi artystami w Polsce.

Romuald Lipko wystąpi wraz z następującymi gośćmi:

Izabela Trojanowska – polska piosenkarka i aktorka. Od 1980 roku polska piosenkarka i aktorka. Od 1980 roku współpracowali z nią Budka Suflera i Romuald Lipko, który pisał dla niej piosenki.

Felicjan Andrzejczak – piosenkarz i muzyk, wokalista zespołu Budka Suflera w latach 1982 – 1983. Wraz z nimi nagrał takie przeboje jak „Jolka, Jolka pamiętasz”, „Czas ołowiu” czy „Noc komety”.

Grzegorz Wilk — wokalista, aktor, kompozytor i autor tekstów. W 1998 roku został laureatem programu „Szansa na sukces”. Od 2005 roku jest natomiast solistą w programie „Jaka to melodia?” w TVP1.

 Shakin_Stevens (2).png

Koncert Shakin Stevens: Echoes Of Our Times

 

Jutro, dzień po Festiwalu Wspomnień w Arenie Toruń wystąpi legenda brytyjskiej muzyki, Shakin’ Stevens. To będzie jedyny występ tego artysty w Polsce i pierwszy od 2014 roku! Shakiemu towarzyszyć będzie dziewięcioosobowy zespół, z którym wykona nowe ekscytujące aranżacje wybranych jego hitów, wraz z piosenkami ze wszystkich gatunków muzycznych, w których nagrywał – włączając w to nowe piosenki z jego najnowszego albumu „Echoes Of Our Times” – mieszającego klasyczny rock, Americanę, gospel, country i blues. Dodatkowo, jak zawsze w przypadku Shaky’iego, będą także niespodzianki! Koncert poprowadzi Marcin Kusy, dziennikarz Programu I Polskiego Radia.

Więcej informacji o Drugim Festiwalu Wspomnień na: http://festiwalwspomnien.eu/, natomiast o koncercie Shakin’ Stevens: Echoes Of Our Times na: https://www.tak.torun.pl/17marca/

 ***

Organizatorami Drugiego Festiwalu Wspomnień i koncertu Shakin’ Stevens: Echoes Of Our Times są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.

Wydarzenia pod patronatem Programu I Polskiego Radia.

Wydarzenia wspiera także STOART, największa polska organizacja zbiorowego zarządzania prawami do artystycznych wykonań utworów muzycznych i słowno-muzycznych.

Toruńska Agenda Kulturalna
ul. Pod Krzywą Wieżą 1, 87-100 Toruń
tel. +48 662 072 661 ⋅ http://www.tak.torun.pl/

Załączniki

png, rozmiar: 5 MB
pobierz plik
jpg, rozmiar: 801 KB
pobierz plik