Toruńska Agenda Kulturalna

6 marca 2018, 09:27, Toruńska Agenda Kulturalna

Promocja 5+1! Zabierz rodzinę i znajomych na koncert Shakin’ Stevensa i Festiwal Wspomnień!

Co lubimy bardziej niż muzykę? Muzykę połączoną z doskonałą okazją! Taka trafia się już teraz. Przy zakupie 5 biletów, 6 dostaje się gratis. Taka promocja obowiązuje na dwa najbliższe wydarzenia Toruńskiej Agendy Kulturalnej – Festiwal Wspomnień 16 marca i koncert brytyjskiej legendy Shakin’ Stevensa w Toruniu 17 marca. Warto się pospieszyć i skorzystać z okazji 5 + 1!

16 marca w CKK Jordanki czeka nas niezwykłe show, gdzie rewia polskich szlagierów spotyka się z rozmowami w konwencji scenicznego talk-show. Obok hitów, ważne będą zatem opowieści ze studiów nagraniowych, tras koncertowych czy historie znanych piosenek. W rolę prowadzącej wcieli się Maria Szabłowska, znana i lubiana dziennikarka radiowa i telewizyjna, znana z takich programów jak Muzyczna Jedynka, Leniwa Niedziela czy Wideoteka Dorosłego Człowieka. Na jednej scenie zobaczymy Bohdana Łazukę, Romuald Lipko Band, Izabelę Trojanowską, Felicjana Andrzejczaka i Grzegorza Wilka.

Dzień po Festiwalu Wspomnień, 17 marca, w Arenie Toruń wystąpi legenda brytyjskiej muzyki, Shakin’ Stevens. To będzie jedyny występ tego artysty w Polsce i pierwszy od 2014 roku. Shaky zagra razem z dziewięcioosobowym zespołem – oprócz hitów, pojawią się piosenki z jego najnowszego albumu „Echoes Of Our Times”. Nie zabraknie też niespodzianek. Koncert poprowadzi Marcin Kusy, dziennikarz Programu I Polskiego Radia.

 

UWAGA! 5+1!


W ramach specjalnej promocji możliwy jest zakup biletów na Drugi Festiwal Wspomnień lub koncert Shakin’ Stevensa w pakiecie 5+1. Za każde 5. biletów zakupionych na jedno z wydarzeń, 6. dodawany jest GRATIS!

Ceny biletów:

Drugi Festiwal Wspomnień

16.03.2018, g. 18:00, CKK Jordanki

  • Bilety: 60 zł

 

Koncert Shakin’ Stevens: Echoes Of Our Times

17.03.2018, g. 19:00, Arena Toruń

  • 70 zł – Trybuny,
  • 100 zł – Płyta,
  • 200 zł – VIP,

 

Pakiety biletów rezerwować można pod tel. +48 882 425 870 lub mailowo na: m.juras@tak.torun.pl.

 

NIE MASZ JAK DOJECHAĆ? ZAMÓW AUTOBUS!


W ramach powyższej promocji istnieje także możliwość zamówienia autobusu dla grup zorganizowanych. W celu zarezerwowania transportu prosimy o kontakt, podobnie jak w wypadku rezerwacji biletów na numer tel. +48 882 425 870 lub mailowo na m.juras@tak.torun.pl.

 

Bilety dostępne także na bilety24.pl (link) oraz w kasie TOS w CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3) od wtorku do soboty w godz. 13:00–19:00. Możliwe jest także zakupienie karnetu na Drugi Festiwal Wspomnień i koncert Shakin’ Stevens: Echoes Of Our Times. Karnety w cenie 120 lub 150 zł na oba wydarzenia dostępne w kasie TOS w CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3) od wtorku do soboty w godz. 13:00-19:00.

 

Więcej informacji o Drugim Festiwalu Wspomnień na: http://festiwalwspomnien.eu/, natomiast o koncercie Shakin’ Stevens: Echoes Of Our Times na: https://www.tak.torun.pl/17marca/

 

***

Organizatorami Drugiego Festiwalu Wspomnień i koncertu Shakin’ Stevens: Echoes Of Our Times są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.

Wydarzenia pod patronatem Programu I Polskiego Radia.

Wydarzenia wspiera także STOART, największa polska organizacja zbiorowego zarządzania prawami do artystycznych wykonań utworów muzycznych i słowno-muzycznych.

Toruńska Agenda Kulturalna
ul. Pod Krzywą Wieżą 1, 87-100 Toruń
tel. +48 662 072 661 ⋅ http://www.tak.torun.pl/

Załączniki

jpg, rozmiar: 805 KB
pobierz plik
png, rozmiar: 5 MB
pobierz plik
png, rozmiar: 2 MB
pobierz plik