Toruńska Agenda Kulturalna

17 maja 2017, 12:46, Toruńska Agenda Kulturalna

“Scena jest Wasza” już po raz czwarty!

“Scena jest Wasza” już po raz czwarty!

Środa, 17 maja 2017 r.

Młode toruńskie talenty, możliwość zaprezentowania się przed szerszą publicznością, zdobycie wartościowego doświadczenia scenicznego oraz uzyskanie cennych, audiowizualnych nagród — to wszystko już po raz czwarty w ramach projektu “Scena jest Wasza”, który wystartuje już w te wakacje.

 „Scena jest Wasza” to realizowany przez Toruńską Agendę Kulturalną koncertowy cykl mający na celu promowanie młodych talentów z Torunia. Koncerty muzyków i wykonawców, którzy dopiero rozpoczynają swoją muzyczną przygodę, odbędą się w ramach szerszego wakacyjnego pasma kulturalnych wydarzeń Sceny Letniej na wiślanej barce przy Bulwarze Filadelfijskim w Toruniu.

Tak samo jak w ubiegłych latach, w serwisie internetowym Toruńskiej Agendy Kulturalnej odbędzie się plebiscyt, w którym to publiczność wyłoni najlepszego artystę. Zwycięzca będzie mógł zrealizować profesjonalny teledysk na terenie Torunia.

W roku 2016, decyzją internautów, nagrody trafiły w ręce zespołu Senter Peace, który gra autorską muzykę z pogranicza bluesa i rocka. Zespół ten w składzie: Daria Barszczyk – wokal, Mateusz Lewandowski – gitara, Mateusz Kardas – bas, Damian Działdowski – gitara, Marcin Chmiel – klawisze i Michał Szubert – perkusja, mieli okazję wystąpić 17 maja 2017 roku pod toruńskim Łukiem Cezara, w ramach akcji promocyjnej czwartej edycji projektu „Scena jest Wasza!”.

Zorganizowany happening zbiegł się w czasie z internetową premierą przygotowanego przez Toruńską Agendę Kulturalną najnowszego teledysku zespołu.

Nie czekaj i Ty zgłoś się do projektu!
https://www.tak.torun.pl/scena/

Zmotoryzowanych uczestników wydarzeń informujemy o możliwości skorzystania z parkingu strzeżonego partnera Toruńskiej Agendy Kulturalnej — Polskiego Związku Motorowego — pod mostem drogowym im. Józefa Piłsudskiego, przy ulicy Bulwar Filadelfijski 11/15.

  «   Wstecz

Toruńska Agenda Kulturalna
ul. Pod Krzywą Wieżą 1, 87-100 Toruń
tel. +48 56 621 03 33 ⋅ faks +48 56 651 02 37
http://www.tak.torun.pl/