Toruńska Agenda Kulturalna

16 maja 2017, 13:31, Toruńska Agenda Kulturalna

Scena jest Wasza: zgłoś się — zagraj — wygraj teledysk!

Specjalnie dla Państwa już 17 maja 2017 roku, w środę, o godzinie 10.30 w Toruniu pod Łukiem Cezara odbędzie się wyjątkowa, połączona z koncertem dla mediów, akcja promocyjna projektu „Scena jest Wasza”.

Podczas happeningu będzie można przekonać się i dowiedzieć, dlaczego warto wziąć aktywny udział w „Scenie”. Kołyszące autorskie kompozycje z pogranicza bluesa i rocka zespołu Senter Peace zaprezentowane na żywo w plenerze być może przełamią tremę u tych jeszcze niezdecydowanych, by w lipcu lub sierpniu odważnie weszli na scenę, zagrali, zaśpiewali i zwyciężyli. Występ zespołu zbiegnie się w czasie z internetową premierą przygotowanego przez Toruńską Agendę Kulturalną najnowszego teledysku Senter Peace — zwycięzcy cyklu z 2016 roku. Realizacja nagrania była nagrodą w ubiegłorocznej edycji projektu. Drugą niemniej atrakcyjną nagrodą dla zwycięskiego zespołu było 10 godzin sesji w profesjonalnym studiu nagrań Happy Light. Podczas spotkania będzie możliwe porozmawianie z muzykami. Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy również na Facebookowy profil zespołu, a na nim wiele ciekawych informacji – między innymi relacje i zdjęcia z planu filmowego oraz studia nagrań:
https://www.facebook.com/senterpeace/

 

Toruńska Agenda Kulturalna
ul. Pod Krzywą Wieżą 1, 87-100 Toruń
tel. +48 56 621 03 33 ⋅ faks +48 56 651 02 37
http://www.tak.torun.pl/