Toruńska Agenda Kulturalna

Komunikaty prasowe

“Scena jest Wasza” już po raz czwarty!

17 maja 2017, 12:46, Toruńska Agenda Kulturalna

“Scena jest Wasza” już po raz czwarty! Młode toruńskie talenty, możliwość zaprezentowania się przed szerszą publicznością, zdobycie wartościowego doświadczenia scenicznego oraz uzyskanie cennych, audiowizualnych nagród — to wszystko już po raz czwarty w ramach projektu “Scena jest Wasza”, który wystartuje już w te wakacje. ...

czytaj dalej

Scena jest Wasza: zgłoś się — zagraj — wygraj teledysk!

16 maja 2017, 13:31, Toruńska Agenda Kulturalna

Specjalnie dla Państwa już 17 maja 2017 roku, w środę, o godzinie 10.30 w Toruniu pod Łukiem Cezara odbędzie się wyjątkowa, połączona z koncertem dla mediów, akcja promocyjna projektu „Scena jest Wasza”. ...

czytaj dalej

VIII edycja Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej

12 maja 2017, 12:03, Toruńska Agenda Kulturalna

Musicalowa wersja „Kariery Nikodema Dyzmy” w wykonaniu aktorów Teatru Syrena, występy artystycznej młodzieży podczas Przeglądu Konkursowego, muzyka filmowa z macedońskimi akcentami, prezentowana przez zespół Quartet Macedonico oraz Koncert Galowy gwiazd sceny teatralno-muzycznej – to wydarzenia VIII edycji Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej, która odbędzie się w Toruniu w dniach 25-27 maja 2017 r.

czytaj dalej

Bella Skyway Festival przyciąga artystów z całego świata.

27 kwietnia 2017, 12:43, Toruńska Agenda Kulturalna

Ponad 90 zgłoszonych instalacji i artyści z 18 krajów, w tym z tak odległych miejsc jak USA czy Tajlandia — to bilans zakończonego właśnie naboru projektów na 9. edycję Bella Skyway Festival, która odbędzie się w dniach 22–27 sierpnia 2017 roku.

czytaj dalej

Pełna atrakcji toruńska Majówka

26 kwietnia 2017, 13:06, Toruńska Agenda Kulturalna

Jennifer Batten, czyli uznana gitarzystka Michaela Jacksona, kolejne spotkanie z tańcem podczas szóstej edycji Święta Tańca, muzyczny hołd dla Andrzeja Zauchy, przygody z historią, a także liczne warsztaty, spektakle plenerowe oraz uroczystości wojskowe — to wszystko już podczas kolejnej, pełnej atrakcji toruńskiej Majówki, która w tym roku potrwa od 28 kwietnia aż do 7 maja.

czytaj dalej

Ostatnie bilety na Festiwal Wspomnień!

24 marca 2017, 13:51, Toruńska Agenda Kulturalna

To już jutro! Legendy brytyjskiego rocka — The Animals & Friends i Wishbone Ash. Największe gwiazdy polskiego big-beatu — Czerwone Gitary, Skaldowie, No To Co i Trubadurzy. Dwa wieczory z rockandrollowymi przebojami. Nowy toruński Festiwal Wspomnień odbędzie się w CKK Jordanki w weekend 25–26 marca 2017 roku. Do kupienia ostatnie bilety!

czytaj dalej